Μαρ12

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 33ΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΔΡΟΜΟΥ "ΜΠΛΟΚΟ ΚΑΛΟΓΡΕΖΑΣ"

Εδώ θα δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων ανά ηλικιακή κατηγορία.

Τα συγκεντρωτικά αποτελέσματα μπορείτε να τα δείτε στη σελίδα μας στο Facebook.

https://www.facebook.com/anatolineasionias/?ref=bookmarks

Αγώνας 10.000μ.

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ.Τερματισμού Καθ.Χρόνος Σύλλογος
10km          
Female 20-29          
1. 1 ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ 0:44:44,20 0:44:43,06 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
2. 555 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:49:48,04 0:49:47,10  
3. 129 ΔΉΜΟΥ ΕΛΙΣΆΒΕΤ 0:52:33,98 0:52:28,50 -
4. 213 ΚΛΗΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:54:00,34 0:53:51,91 -
5. 478 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 1:00:21,41 1:00:08,64 -
6. 388 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1:09:00,97 1:08:43,92 ΠΕΙΡΑΙΑΣ,
7. 672 ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΗΡΩ 1:14:40,02 1:14:12,51  
Female 30-39          
1. 14 LAUBERGA LINDA 0:47:03,57 0:46:59,85 MRC
2. 44 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:47:47,70 0:47:45,65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
3. 527 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:48:18,69 0:48:15,53 Ν/Α
4. 282 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:51:38,74 0:51:35,85 SRUNNERS
5. 720 ΡΑΪΤΟΥΖΑΪΖΕΡ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:52:34,66 0:52:24,71  
6. 452 ΣΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:53:07,26 0:52:39,35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
7. 444 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:53:48,76 0:53:42,18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
8. 71 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 0:54:31,40 0:54:25,30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
9. 746 ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 0:58:26,01 0:57:59,02  
10. 257 ΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:58:51,14 0:58:40,60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
11. 304 ΜΕΓΡΕΜΗ ΜΑΙΡΛΙΝΑ 0:59:02,09 0:59:00,15 ADIDAS RUNNERS ATHENS
12. 480 ΤΑΪΕΤΤΙ ΓΟΥΕΝΤΑΛΙΝΑ 0:59:13,99 0:58:38,00 YMITTOS RUNNERS
13. 76 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1:00:46,23 1:00:43,23 adidas runnrrs athens
14. 206 Κεχαγιά Γεωργία 1:03:29,91 1:03:15,12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
15. 229 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1:04:51,46 1:04:33,63 Never Give UP
16. 41 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ 1:05:09,12 1:04:30,37 GR.RUNNERS
17. 100 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ 1:05:09,96 1:05:04,56 SEXY RUNNERS
18. 45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1:05:50,18 1:05:47,50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
19. 10 KANAKI MARIA 1:06:11,86 1:05:47,55 EK PARADROMEIS
20. 125 ΚΑΤΣΙΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 1:07:47,04 1:07:22,02  
21. 204 ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1:12:15,22 1:12:04,50 ATHENSTRAINERS
22. 481 ΤΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1:13:21,67 1:13:00,59 ΑΤΟΜΙΚΑ
23. 737 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:16:06,45 1:15:37,27  
24. 359 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΛΙΖΑ 1:18:03,99 1:17:30,60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
25. 675 ΝΤΟΒΟΛΗ ΜΑΡΙΑ 1:19:02,95 1:19:00,57  
26. 290 ΜΑΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1:20:21,67 1:20:11,20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Female 40-49          
1. 254 ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 0:46:35,44 0:46:32,69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
2. 50 ΑΝΤΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:49:57,07 0:49:47,50 YMITTOS RUNNERS
3. 203 ΚΕΝΑΝΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:50:28,88 0:50:22,58 coach panou odysseas
4. 314 ΜΗΤΣΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:51:58,72 0:51:55,18 S RUNNERS
5. 729 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 0:52:36,76 0:52:34,87  
6. 166 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:56:34,93 0:56:26,66 ΠΡΟΜΑΧΟΣ
7. 36 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:57:47,91 0:57:34,46 DIADRASIS
8. 81 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:57:54,99 0:57:52,81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
9. 21 TZANETAKH ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:58:42,45 0:58:38,29 -
10. 487 ΤΟΨΗ ΜΑΡΙΑ 1:01:27,31 1:01:16,65 ΣΔΥΑ
11. 277 ΜΑΚΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 1:03:44,11 1:03:22,44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
12. 258 Λαμπρέλη Δέσποινα 1:03:56,09 1:03:38,32 MAD CATS
13. 205 Κεχαγιά Νεκταρία 1:04:06,06 1:03:50,94 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
14. 387 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ ΕΥΓΕΝΊΑ 1:04:26,46 1:04:03,57 Ιδιώτης
15. 102 ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΟΥ ΘΕΏΝΗ 1:04:52,03 1:04:11,09 kokokorunners
16. 687 ΤΣΑΤΣΑΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1:05:24,59 1:05:05,64  
17. 145 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΤΑΝΙΑ 1:05:46,41 1:05:23,14 .
18. 278 ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ 1:09:26,90 1:09:10,56 ΑΝΕΗΑΡΡΗΤΟΣ
19. 529 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 1:09:53,18 1:09:26,61 DSA runningn team
20. 385 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:11:22,06 1:10:44,07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Female 50-59          
1. 19 TABATA KAYOKO 0:48:25,40 0:48:11,18 Run Forever
2. 8 ESMERALDA HOLSCHER 0:49:57,07 0:49:54,45 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
3. 518 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:56:48,28 0:56:29,71 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤ,ΑΤΤΙΚΗΣ
4. 112 ΓΛΗΓΟΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ 0:59:21,03 0:59:02,24 _
5. 152 ΖΕΥΚΙΛΗ ΜΕΝΙΑ 1:03:57,54 1:03:52,54 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU
6. 64 ΒΑΒΑΡΑΠΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ 1:16:20,40 1:15:58,66 #
7. 362 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:23:15,14 1:22:49,96 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
Female 60+          
1. 9 GONG JIANPING 0:55:46,97 0:55:43,51 DSA RUNNING TEAM
2. 31 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:01:00,49 1:00:52,34 ΣΔΥΑ
3. 15 MIXΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ 1:04:50,23 1:04:32,22 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
4. 531 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1:24:23,43 1:24:06,36 ΑΠΟΛΛΩΝ
Male 18-19          
1. 220 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:43:34,46 0:43:31,20 Γ.Σ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ
2. 464 ΣΤΑΜΑΤΌΠΟΥΛΟΣ ΜΆΡΙΟΣ 0:50:14,87 0:49:52,04 Dkstar
3. 333 ΜΠΑΛΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:51:41,53 0:51:10,11 ΟΧΙ
4. 247 ΚΥΡΙΜΛΚΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:20:23,35 1:20:20,67 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ Η ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΑ
Male 20-29          
1. 99 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 0:38:51,63 0:38:50,95 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
2. 165 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0:42:50,33 0:42:43,94 Cosmos sport running team
3. 284 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:43:10,76 0:43:07,12 MARATHON GYM
4. 522 ΦΩΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:43:33,51 0:43:23,43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 701 ΚΟΥΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:48:52,08 0:48:50,53  
6. 132 ΔΟΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:50:45,37 0:50:10,04 ΜΟΝΟΣ
7. 719 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:52:47,08 0:52:44,20  
8. 237 ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:53:24,61 0:53:17,69 ΤΕΦΑΑ
9. 470 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:53:58,94 0:53:52,16 ΤΕΦΑΑ
10. 409 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:55:34,21 0:55:27,23 ADIDAS RUNNERS ATHENS
11. 120 ΔΑΡΔΑΜΠΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:55:41,36 0:55:02,23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12. 331 ΜΠΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:55:59,23 0:55:42,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 463 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 1:00:25,02 1:00:01,40 DKstar
14. 739 ΓΙΑΖΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΣΗΣ 1:00:59,27 1:00:20,19  
15. 535 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:03:02,38 1:02:51,16 AEK
Male 30-39          
1. 472 ΣΤΩΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 0:38:35,48 0:38:35,48 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
2. 323 ΜΠΑΖΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 0:38:40,86 0:38:40,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3. 479 ΤΑΒΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 0:40:14,47 0:40:12,84 Adidas Runners
4. 539 ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:40:57,65 0:40:53,09 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ
5. 467 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:42:14,63 0:42:09,99 .
6. 373 ΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:42:29,73 0:42:25,69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 186 ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:43:00,08 0:42:49,60 Ironauts
8. 239 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:43:22,11 0:43:20,89 genesion.gr multisports
9. 157 ΖΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:43:23,44 0:43:19,16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10. 180 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:43:36,82 0:43:35,46 RPT
11. 519 ΦΟΎΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:44:42,20 0:44:36,34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12. 433 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:45:04,41 0:45:00,37 RuN PiSTOLS
13. 29 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:45:32,49 0:45:31,65 ΓΑΣ  ΚΑΜΑΤΕΡΟ
14. 348 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:46:00,55 0:45:54,49 Real Madrid
15. 441 ΣΕΙΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:46:51,55 0:46:49,61 .
16. 39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:48:10,29 0:48:08,19 Adidas Runners Athens
17. 363 ΝΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:48:29,25 0:47:51,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18. 228 ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:50:07,40 0:50:00,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19. 492 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:50:22,68 0:49:45,43 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
20. 371 ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:51:02,94 0:50:56,16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 449 ΣΙΩΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 0:53:02,61 0:52:45,27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22. 153 ΖΗΓΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:53:25,49 0:53:09,20 g&m χρωμα ελληνικο
23. 435 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:53:34,58 0:53:22,01 -
24. 212 ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:53:55,01 0:53:36,43 Kamia
25. 164 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:54:59,33 0:54:27,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26. 528 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:55:21,31 0:55:06,89 Running mates Vrilissia
27. 196 ΚΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:55:48,98 0:55:22,41 -
28. 500 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:56:02,25 0:55:37,87 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
29. 135 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:56:26,02 0:56:03,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 119 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:58:51,30 0:58:46,64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31. 498 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:59:13,90 0:58:38,09 YMITTOS RUNNERS
32. 714 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:59:18,48 0:59:00,84  
33. 110 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:59:47,18 0:59:32,82 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
34. 496 ΤΣΑΜΟΥΤΑΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:01:12,72 1:00:44,12 -
35. 537 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:01:52,04 1:01:36,63 --------------------
36. 299 ΜΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:02:05,22 1:01:49,53 ΚΟΤΣΥΦΑΣ
37. 542 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:02:14,65 1:01:52,40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38. 514 ΦΑΣΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:02:35,59 1:02:29,71 TOBACCONISTAS
39. 279 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:03:11,27 1:02:45,98 SNAILS TEAM
40. 530 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1:04:51,46 1:04:34,13 Never Give UP
41. 484 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1:05:10,36 1:05:03,70 ΚΟΚΟ RUNNERS
42. 138 ΕΛΤΑΧΗΡ ΑΛΜΑΡΝΤΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:06:19,84 1:06:00,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43. 430 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ 1:07:31,77 1:07:16,38 -
44. 270 ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:12:17,16 1:11:52,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45. 82 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:18:04,13 1:17:30,42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
Male 40-49          
1. 218 ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:39:05,75 0:39:05,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 177 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 0:40:08,50 0:40:07,64 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
3. 306 ΜΕΞΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:40:39,31 0:40:37,95 Dafne team
4. 349 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:40:45,26 0:40:44,51 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
5. 458 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 0:41:17,26 0:41:10,76 Α.Ε.Κ.
6. 209 ΚΙΟΥΛΑΦΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 0:42:26,62 0:42:22,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ---DAY RUN
7. 171 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:42:35,18 0:42:27,15 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
8. 328 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:42:43,20 0:42:41,96 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
9. 162 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:42:57,03 0:42:57,03 ΑΝΑΤΟΛΉ
10. 353 ΜΠΟΥΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:43:20,79 0:43:19,65 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
11. 473 ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:43:26,51 0:43:20,45 COSMOTE
12. 160 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:43:55,02 0:43:53,40 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. 800 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:44:18,13 0:44:06,71  
14. 398 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:44:24,70 0:44:24,03 ΤΛΜΗΣΣΟΣ
15. 295 ΜΑΡΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:45:08,29 0:45:00,92 Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16. 718 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:45:28,01 0:45:22,40  
17. 335 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:45:29,29 0:45:29,29 ΣΑΦΑΝΣ
18. 510 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:45:35,21 0:45:32,71 RUN FOREVER
19. 453 ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:46:02,83 0:45:51,15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20. 107 ΓΚΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:46:06,04 0:46:03,29 Ανεξαρτητος
21. 201 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:46:16,09 0:46:14,85 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
22. 208 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 0:46:40,87 0:46:29,07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 350 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:47:00,31 0:46:56,15 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
24. 424 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:47:40,10 0:47:34,90 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
25. 246 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:48:09,25 0:48:05,28 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE
26. 357 ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 0:48:10,60 0:48:02,72 ΠΡΟΜΑΧΟΣ
27. 37 ΑΛΕΞΗΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 0:49:07,81 0:48:56,58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28. 303 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:49:44,00 0:49:30,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29. 402 ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:49:55,22 0:49:42,88 ΣΔΥΜ
30. 151 ΖΕΡΒΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:49:59,50 0:49:56,15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31. 676 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:50:00,69 0:49:46,66  
32. 52 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:50:03,28 0:49:50,62 -
33. 682 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:50:06,49 0:49:58,79  
34. 134 ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:50:33,22 0:50:14,87 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
35. 292 ΜΑΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:50:35,74 0:50:07,26 ΙΔΙΩΤΗΣ
36. 417 ΠΟΡΦΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:50:46,29 0:50:26,38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37. 375 ΞΕΠΑΠΑΔΕΑΣ ΠΑΝΟΣ 0:50:47,98 0:50:33,68 Roadrunners
38. 265 ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:51:20,62 0:51:00,27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39. 344 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 0:51:20,80 0:50:59,78 Ο-
40. 526 ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:51:22,72 0:51:09,79 ΧΩΡΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟ
41. 42 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:52:37,02 0:52:31,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42. 256 ΛΑΔΕΡΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 0:52:38,95 0:52:12,75 ΣΔΥΑ
43. 372 ΝΤΖΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:53:10,88 0:52:55,63 Σδυα
44. 26 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:53:31,15 0:53:21,45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45. 432 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 0:53:39,25 0:53:16,99 .
46. 482 ΤΑΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:54:01,84 0:53:50,54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47. 689 ΣΑΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:54:15,71 0:53:44,99  
48. 471 ΣΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 0:54:27,52 0:54:00,84 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49. 377 ΞΥΡΑΦΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 0:54:28,94 0:54:02,34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 358 ΝΑΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:54:59,20 0:54:27,00 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
51. 389 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 0:55:18,13 0:55:10,96 IBM CLUB
52. 681 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 0:55:29,49 0:55:13,47  
53. 288 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:55:34,41 0:55:14,69 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54. 703 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:55:52,46 0:55:36,58  
55. 366 ΝΟΥΡΟ ΜΠΕΡΤΙ 0:55:56,36 0:55:48,69 Οχι
56. 193 ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 0:56:00,84 0:55:55,52 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ
57. 75 ΒΕΡΓΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:56:41,87 0:56:30,08 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
58. 477 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 0:56:59,30 0:56:47,16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
59. 87 ΒΡΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:57:02,32 0:56:44,11 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
60. 261 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:57:09,57 0:57:05,99  
61. 238 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:57:39,01 0:57:29,32 SNAILS TEAM
62. 793 ΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:57:46,31 0:57:17,26  
63. 541 ΨΑΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:57:48,45 0:57:10,08 ανεξαρτητος
64. 394 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:58:01,87 0:57:50,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65. 442 ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:58:14,25 0:58:05,20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
66. 158 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:58:25,87 0:57:58,42 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
67. 121 ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:58:43,94 0:58:28,68 ΚΑΤΑΠΊΝΩ ΧΙΛΙΌΜΕΤΡΑ
68. 188 ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:59:02,23 0:59:00,19 Adidas Runners Athens
69. 386 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:59:20,94 0:59:01,80 IRONAUTS
70. 384 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:59:21,02 0:59:07,70 IRONAUTS RUNNING TEAM
71. 502 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:59:42,06 0:59:21,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
72. 262 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ 0:59:47,57 0:59:33,08 OUTDOORS GAME RUNNINING TEAM
73. 525 ΧΑΛΙΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:59:49,13 0:59:25,47 ΑΤΟΜΙΚΟ
74. 369 ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:59:57,00 0:59:36,78 Ανεξάρτητος
75. 419 ΠΟΥΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:59:59,92 0:59:50,15 Myrunner
76. 197 ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:00:13,00 0:59:50,34 ΟΧΙ
77. 248 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 1:00:40,92 1:00:02,24 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
78. 324 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΆΜΠΗΣ 1:01:01,21 1:00:58,83 ΑΕΚΑΡΑ
79. 693 ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1:01:11,84 1:00:37,72  
80. 489 ΤΡΙΓΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:01:20,54 1:01:00,88 ΕΔΑΣΑ
81. 798 ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:01:31,76 1:01:20,94  
82. 309 ΜΗΛΙΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 1:01:42,22 1:01:17,04 -
83. 127 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:01:42,30 1:01:17,20 .
84. 103 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 1:01:48,16 1:01:29,95 MAD CATS
85. 423 ΡΑΓΚΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:01:52,18 1:01:36,37 -
86. 32 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1:01:57,94 1:01:28,07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 147 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:02:16,35 1:01:48,52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 390 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:02:18,48 1:01:38,36 -
89. 364 ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:02:18,62 1:01:56,50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90. 225 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 1:02:25,45 1:02:24,82 SALIGARIA
91. 67 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:02:50,42 1:02:29,92 Nikos
92. 457 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:03:25,91 1:03:10,72 Εθνικη Ελλάδος
93. 511 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 1:03:26,74 1:03:11,27 2 μαλ
94. 607 ΜΠΟΥΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:03:33,39 1:02:58,88  
95. 200 ΚΑΦΑΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:04:11,00 1:03:48,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
96. 376 Ξυδιανός αντωνης 1:04:46,17 1:04:14,24 turtles running team
97. 133 ΔΟΥΛΓΕΡΆΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΌΣ 1:05:04,92 1:04:30,57 NRC
98. 245 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:05:05,70 1:04:31,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
99. 88 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:05:13,45 1:04:45,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100. 62 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:05:15,64 1:04:53,04 #
101. 559 ΚΑΛΛΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1:05:21,79 1:04:41,94  
102. 671 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:05:21,79 1:05:21,79  
103. 381 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 1:05:34,48 1:04:59,55 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
104. 723 ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:07:46,98 1:07:23,13  
105. 97 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1:08:23,10 1:07:57,39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
106. 355 ΜΠΡΕΣΤΑΣ ΠΑΡΗΣ 1:09:26,90 1:09:01,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 391 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1:09:36,58 1:09:02,61 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
108. 414 ΠΛΙΤΣΗΣ ΖΗΣΗΣ 1:11:40,52 1:11:10,13 -
109. 738 ΜΠΟΖΕΚΟΥ ΑΛΚΗΣ 1:20:23,09 1:19:54,82  
Male 50-59          
1. 404 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:38:37,08 0:38:37,08 Σύλλογος δρομέων Κεφαλονιάς
2. 68 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 0:41:47,31 0:41:43,97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3. 267 ΛΙΟΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:41:58,14 0:41:55,83 ΧΑΛΙΚΑΚΙ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
4. 233 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:43:04,36 0:43:02,64 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
5. 146 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 0:44:15,18 0:44:08,18 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
6. 240 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:44:34,97 0:44:26,94 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΧΥΔΡΟΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
7. 51 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:44:45,31 0:44:29,43 ΣΔΥΑ
8. 111 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 0:45:33,15 0:45:32,12 ΣΑΦΑΝΣ
9. 275 ΜΑΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:45:50,14 0:45:31,70 SOLEMATES
10. 3 AΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:46:10,39 0:46:02,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11. 325 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 0:46:22,81 0:46:03,43 SOLEMATES
12. 799 ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:46:29,89 0:46:19,05  
13. 378 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:46:54,37 0:46:48,37 YMITTOS RUNNERS
14. 187 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:47:14,05 0:47:00,42 ΣΑΦΑΝΣ
15. 509 ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:48:05,57 0:47:58,91 AEGEAN RUNNING TEAM
16. 230 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:49:06,01 0:48:56,95 SNAILS TEAM
17. 521 ΦΥΤΡΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:49:44,08 0:49:32,41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18. 374 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:50:24,34 0:50:24,34 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
19. 61 ΑΥΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:50:50,74 0:50:32,07 #
20. 214 ΚΛΗΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:51:02,37 0:50:51,45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 80 ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 0:51:28,57 0:51:19,71 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
22. 322 ΜΟΥΤΣΑΪ ΜΑΡΚΟ 0:51:54,21 0:51:40,32 Κανένας
23. 488 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:51:58,09 0:51:49,94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24. 191 ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:52:04,55 0:51:53,15 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ
25. 332 ΜΠΑΛΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:52:36,68 0:52:04,61 ΟΧΙ
26. 448 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 0:52:47,00 0:52:44,03 Α.Σ.Σ.ΤΥ.
27. 60 ΑΣΗΜΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:53:25,40 0:53:15,33 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ
28. 263 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 0:53:36,76 0:52:59,79 ΚΑΝΕΝΑ
29. 269 ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:54:47,18 0:54:23,82 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 115 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:55:27,26 0:55:10,07 ΟΡΣΙΠΠΟΣ
31. 540 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:55:52,31 0:55:47,15 ΣΑΦΑΝΣ
32. 454 ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:56:04,37 0:55:45,24 GOSPORT
33. 382 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:56:28,30 0:56:07,80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34. 150 ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:56:34,24 0:56:16,41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35. 450 ΣΚΕΜΠΕΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 0:56:35,92 0:56:23,84 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36. 342 ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΙΟΣ 0:56:39,57 0:56:21,28 ΣΔΥΑ
37. 494 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:56:48,29 0:56:20,07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38. 33 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0:57:05,93 0:57:05,93 ΑΕΚ
39. 55 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:57:26,73 0:57:12,64 ΚΑΝΕΝΑΣ
40. 23 VASILIKOGIANNAKIS DIMITRIOS 0:57:44,97 0:57:31,51 RUNNER STORE
41. 283 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:57:54,73 0:57:54,73 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
42. 792 ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:58:06,73 0:57:35,05  
43. 184 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ 0:58:43,99 0:58:28,15 _
44. 190 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:59:43,89 0:59:27,13 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
45. 85 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:59:48,99 0:59:34,57 Απολλων Δυτικης Αττικης
46. 259 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:00:24,52 1:00:20,41 Σ.Δ.Υ.Α
47. 330 ΜΠΑΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:00:28,34 1:00:15,40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48. 236 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:00:43,71 1:00:32,54 Σ.Θ.Ι.Ε.
49. 128 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:01:08,39 1:00:35,93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 440 ΣΑΣΣΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:01:58,44 1:01:21,95 ΑΝΑΤΟΛΗ
51. 227 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:02:06,42 1:01:54,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52. 425 ΡΑΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:02:17,45 1:02:09,21 4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
53. 490 ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:02:54,02 1:02:37,58 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟ
54. 89 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:03:57,21 1:03:42,60 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
55. 674 ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:04:05,98 1:03:38,99  
56. 302 ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:04:26,52 1:04:03,45 ΙΔΙΏΤΗΣ
57. 345 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:04:28,44 1:03:57,59 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
58. 428 ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:05:01,94 1:04:48,23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59. 232 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:05:23,16 1:04:47,26 ΑΠΟΕΛ
60. 380 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:05:49,92 1:05:46,58 Δεν ανήκω κάπου
61. 538 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1:05:50,10 1:05:17,58 -
62. 548 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:06:42,02 1:06:10,72  
63. 24 ΑΒΡΑΆΜ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1:07:47,10 1:07:23,05 Κοκοκοrunners
64. 84 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:08:15,52 1:08:04,87 ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
65. 243 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1:09:36,03 1:09:00,96 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
66. 319 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:10:00,57 1:09:54,19 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
67. 182 ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:11:21,29 1:11:20,15 STEFMAR
68. 549 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:14:05,52 1:13:34,89  
69. 524 ΦΩΤΙΟΥ ΜΙΛΤΟΣ 1:16:43,71 1:16:08,63 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Male 60-69          
1. 312 ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:46:31,89 0:46:29,09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 268 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΜΕΝΙΟΣ 0:48:27,04 0:48:17,85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3. 142 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:48:45,30 0:48:43,86 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ Α
4. 337 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:48:52,23 0:48:46,73 ΨΑΧΝΑ
5. 320 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:49:34,54 0:49:22,40 ΣΕΒΑΣ
6. 90 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:49:37,98 0:49:28,20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 234 ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:50:12,86 0:50:08,30 DSA Running Team
8. 118 ΓΡΙΜΠΑΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:51:13,56 0:51:05,89 ΣΔΥΑ
9. 533 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:51:18,45 0:51:18,45 Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ
10. 170 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:53:20,58 0:52:51,03 ΣΑΦΑΝΣ
11. 255 ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ 0:53:31,56 0:53:30,34 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
12. 445 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:54:12,09 0:54:04,05 ΧΑΛΙΚΑΚΙ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
13. 294 ΜΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:55:58,03 0:55:50,08 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
14. 43 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 0:56:19,33 0:56:14,61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15. 116 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:57:01,19 0:56:58,03 Σδυπ
16. 141 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:57:12,03 0:56:46,05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17. 326 ΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:57:12,61 0:56:46,33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18. 318 ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 0:57:36,09 0:57:32,22 Σ.Δ.Υ.Α
19. 91 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:58:06,99 0:58:03,73 ΣΔΥΑ
20. 797 ΚΑΡΑΒΕΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:59:20,89 0:58:46,26  
21. 253 ΚΩΣΤΕΛΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:59:37,17 0:59:11,80 ΝΑΥΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΒΕΙΚΟΥ
22. 244 ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:59:37,17 0:59:12,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 351 ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:59:44,47 0:59:29,38 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΛΣΟΥΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
24. 329 ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:59:56,89 0:59:39,92 ΚΑΝΕΝΑ
25. 287 ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:00:25,22 1:00:06,04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26. 459 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:02:27,35 1:02:11,33 ΑΠΟΛΛΩΝ
27. 223 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:02:47,76 1:02:20,19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28. 7 ERMILIOS PANAGIOTIS 1:03:39,43 1:03:22,99 SPARTAN RUNNERS
29. 507 ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:04:50,10 1:04:33,13 ΣΔΥΑ
30. 499 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:05:08,95 1:04:30,40 YMITTOS RUNNERS
31. 54 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:05:09,51 1:04:56,74 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
32. 411 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:09:26,68 1:08:59,17 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
33. 311 ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:23:14,83 1:22:49,42 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
Male 70+          
1. 293 ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0:47:25,01 0:47:15,05 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2. 340 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:48:12,37 0:48:10,74 ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
3. 130 ΔΙΑΚΑΤΟΣ Λαμπρος 0:50:31,23 0:50:23,88 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4. 543 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:52:34,21 0:52:27,29  
5. 663 ΚΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:58:22,19 0:58:16,39  
6. 310 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:00:12,31 1:00:12,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 794 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:00:33,16 1:00:24,30  
8. 429 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1:08:57,14 1:08:40,09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 176 ΚΑΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:11:25,20 1:11:19,67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10. 161 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:15:24,57 1:15:04,65 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
11. 460 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:16:53,77 1:16:32,35 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
12. 78 ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1:17:07,59 1:16:46,37 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. 420 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:17:24,71 1:17:15,46 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
14. 291 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:20:23,49 1:19:50,64 ΣΕΒΑΣ

Αγώνας 1500μ.

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Σύλλογος
Female 9-10        
1. 732 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ 05:52,70 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
2. 690 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΠΕΡΤΟΛΗ 06:14,76 Κ.Ε.Δ.ΩΡΩΠΟΥ
3. 776 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΤΣΙΚΟΥΡΑ 06:38,83 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
4. 680 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΕΛΑΧΡΗ 06:46,12 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
5. 722 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 06:53,11 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
6. 566 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 06:56,98 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
7. 721 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 07:09,60 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
8. 630 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΝΕΛΛΟΥ 07:10,64 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
9. 765 ΜΑΤΙΝΑ ΤΖΑΝΗ 07:15,01 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
10. 696 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΜΠΡΟΜΠΕΡΓΚΕΡ 07:16,55 ΑΝΕΥ
11. 700 ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΗΤΑ 07:23,27 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
12. 779 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΙΟΚΑΝΗ 07:33,82 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
13. 608 ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΔΟΒΑ 07:38,41 Ανεξαρτητη
14. 770 ΛΑΖΑΡΙΤΑ ΤΡΟΥΒΑ 07:44,70 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
15. 734 ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΙΔΗ 08:33,87 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
16. 615 ΝΕΦΕΛΗ ΖΑΠΟΥΝΙΔΗ 09:30,55 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
17. 556 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΙΡΜΠΑ 09:31,21  
18. 557 ΕΒΕΛΙΝΑ ΤΣΙΡΜΠΑ 09:35,18  
Female 11-12        
1. 692 ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΜΠΟΥΓΑ 05:44,51 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
2. 644 ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΖΑΔΙΝΟΥ 05:49,70 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
3. 775 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΚΟΥΡΑ 05:58,67 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
4. 629 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΝΔΗΛΑ 06:30,46 ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
5. 679 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΛΑΧΡΗ 06:43,78 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6. 748 ΑΝΝΑ ΣΑΡΑΜΑΝΤΟΥ 06:47,09 .
7. 618 ΙΩΑΝΝΑ ΖΙΤΣΗ 06:51,95 Α.Σ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΡΩΠΊ
8. 636 ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΙΚΗ 06:54,77 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
9. 755 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΚΟΥΦΗ 06:56,02 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
10. 598 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΑΓΡΕ 06:57,88 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11. 704 ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΙΕΤΑ 06:59,63 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
12. 705 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΙΕΤΑΣ 07:00,16 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
13. 613 ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΝΤΩΝΟΓΙΩΡΓΟΥ 07:01,92  
14. 695 ΜΑΡΙΑ ΜΠΟΥΧΑΛΗ 07:03,25 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
15. 632 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ 07:04,63 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
16. 612 ΣΟΦΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ 07:06,22 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
17. 717 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 07:08,61 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
18. 670 ΜΑΡΙΑ ΛΥΔΙΑ ΜΑΓΚΩΝΗ 07:18,89 Α.Σ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ.
19. 621 ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ) ΖΟΥΜΠΑΝΕΑ 07:19,23 ΑΝΑΤΟΛΗ
20. 697 ΠΑΟΛΑ ΜΥΣΛΙΜΙ 07:27,70 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
21. 731 ΑΝΝΑ ΠΑΥΛΙΔΟΥ 07:36,54 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
22. 796 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ 07:39,67  
23. 795 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΕΣΚΙΛΙΔΟΥ 07:39,70  
24. 546 ΜΑΡΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΝΤΑ 07:41,77  
25. 782 ΣΟΦΙΑ ΦΑΡΔΟΥΛΗ 07:43,62 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
26. 733 ΡΑΝΙΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 07:43,80 PEIRAIAS
27. 610 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΕΤΣΙΡΙΔΟΥ 07:59,07 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
28. 649 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗ 08:06,70 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
29. 785 ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΜΑΝΤΕ 08:13,14 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
30. 767 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΤΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ 08:18,29 ΠΟΥΘΕΝΑ
31. 786 ΔΑΝΑΗ ΧΗΝΟΥ 09:27,27 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
32. 707 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 11:05,41 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
Female 13-14        
1. 591 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΩΤΗ 05:49,61 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
2. 635 ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ 05:52,59 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
3. 766 ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑ 05:56,96 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
4. 756 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΚΟΥΦΗ 06:14,92 Γ,Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
5. 584 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 06:22,18  
6. 633 ΝΕΦΕΛΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗ 06:34,30 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
7. 745 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΡΟΥΚΑ 06:38,89 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
8. 753 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΚΟΥΡΛΗ 06:52,84 Α.Σ.Παπασιδερης Κορωπί
9. 654 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΡΕΤΣΗ 07:42,76 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Female 15-16        
1. 652 ΗΛΙΑΝΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ 05:26,06 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
2. 570 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 06:00,58 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑΣ
3. 725 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗ 06:10,10 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
4. 582 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 06:16,34 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
5. 780 ΧΡΣΤΙΝΑ ΤΣΙΡΜΠΑ 07:15,78 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
6. 590 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 08:02,97 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
7. 699 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΗΤΑ 09:51,21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
Female 20+        
1. 586 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 05:47,87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
2. 694 ΦΛΏΡΑ ΜΠΟΥΣΊΟΥ 05:55,43 ΓΣ Χολαργού
3. 712 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 06:35,59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
4. 730 ΕΛΕΝΑ ΠΑΤΡΩΝΙΔΟΥ 06:50,02  
5. 547 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 08:46,87  
6. 564 Δανάη Αμπάς 09:30,75 Ανατολή νέας Ιωνίας
7. 639 ΑΜΑΛΙΑ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΤΗ 09:47,19 .
8. 702 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΟΥΡΠΕ 11:08,89  
Male 9-10        
1. 655 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΚΟΣ 06:14,27 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
2. 788 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΙΩΤΗΣ 06:26,51 Ανεξαρτητος
3. 777 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ 06:31,16 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
4. 585 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΣΟΥΤΑΣ 06:34,04  
5. 640 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ 06:36,82 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6. 558 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΗΣ 06:39,89  
7. 685 ΜΑΡΙΟΣ ΦΑΤΣΙΛΕΤΟΣ 06:54,98  
8. 611 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ 06:56,87 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
9. 646 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 07:07,48 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
10. 728 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΙΛΗΣ 07:20,84 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
11. 754 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΟΥΡΤΟΠΟΥΛΟΣ 07:20,99 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
12. 589 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 07:34,00 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
13. 638 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΚΙΑΣ 07:41,57 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
14. 678 ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΑΜΠΑΚΑΪ 10:35,75  
Male 11-12        
1. 643 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 05:29,34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 573 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 06:29,73 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
3. 602 ΜΑΝΟΣ ΔΕΛΗΝΙΚΟΛΗΣ 06:39,72 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
4. 691 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 06:49,94 -
5. 619 ΝΙΚΟΣ ΖΙΤΣΗΣ 06:54,09 Α.Σ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΡΩΠΊ
6. 599 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΓΡΕΣ 07:09,60 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
7. 711 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 07:12,46 4ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
8. 684 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙ 07:17,49 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
9. 628 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 07:32,73 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Male 13-14        
1. 552 LUCA Fichera 05:28,88 G.s. Galatsoy Gymnasium
2. 716 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 05:36,64 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
3. 647 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 05:38,64 Γ.ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
4. 560 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 05:43,99 Γ.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
5. 683 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΤΣΗΣ 05:51,27 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6. 622 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΖΟΥΜΠΑΝΕΑΣ 05:54,83 ΑΝΑΤΟΛΗ
7. 580 ΠΑΥΛΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 06:26,20 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Male 15-16        
1. 736 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ 04:55,61 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
2. 606 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 05:12,14 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
3. 650 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΡΡΟ 05:15,78 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
4. 579 ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 06:27,40 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ
5. 545 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΑΣ 06:59,32  
Male 17-19        
1. 747 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΥΣΤΑΣ 04:39,28 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ
2. 688 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΚΟΣ 05:09,06 ΟΠΑΝ
3. 664 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 05:10,94 ΚΑΝΕΝΑ
4. 787 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΡΑΣ 05:47,40 Γ.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
5. 565 Μάρκος Αμπάς 07:10,14 Ανατολή νέας Ιωνίας
Male 20+        
1. 735 ΑΝΤΡΙΑΝΟ ΠΙΡΙΟΥ 04:54,16 Τυχαίος Γ.Σ.
2. 724 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 04:57,18  
3. 651 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΕΣ 05:08,20 adidas Runners Athens
4. 742 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΗΓΑΣ 05:15,68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 544 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΝΤΑΣ 07:46,40  

Προετοιμασία για Στρατιωτικές Σχολές και ΤΕΦΑΑ

Copyright © ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2013. All Rights Reserved.